
Батарейка крона Duracell 9V/6LR61 (1шт) (5000394125308)
- Готово к отправке
- Код: 5000394125308
286,25 ₴
229 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
-20%
+380 (98) 152-64-43
менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Батарейка Duracell 9V / 6LR61 — це надійне джерело енергії для всіх ваших пристроїв, які потребують стабільного живлення.
ІДЕАЛЬНО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ:
радіоприймачів;
детекторів диму;
мікрофонів;
пультів керування;
професійного аудіообладнання та інших гаджетів, де важлива потужність та довготривала робота.
Лужна технологія Duracell гарантує, що батарейка довго триматиме заряд і залишатиметься готовою до використання навіть після тривалого зберігання.
Компактна, міцна та довговічна, ця батарейка стане вашим надійним джерелом енергії у будь-якій ситуації, забезпечуючи стабільну роботу важливих пристроїв вдома, в офісі чи на професійних зніманнях.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Duracell |
| Тип | Батарейка |
| Типоразмер | 6LR61 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 580 mAh |
| Вес | 45 г г |
| Гарантія в місяцях | 14 днів |
| Страна регистрации бренда | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Мoдель | 6LR61 |
| Напряжение | 8.4 V |
| Розміри | 48.8 × 16.9 × 26 мм |
| Химический состав | Лужний |
- Цена: 229 ₴




