
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ86A Victoria power bank(30000mAh) Black (6941991126475)
- Готово к отправке
- Код: 6941991126475
1 023,75 ₴
819 ₴
BOROFONE BJ86A Victoria power bank(30000mAh) Black — портативний акумулятор ємністю 30000 мАг з LED-індикатором рівня заряду. Має два вхідні порти USB-C / Micro-USB і подвійний вихідний порт USB A. Зможе одночасно заряджати 2 пристрої.
Виготовлений з якісного та вогнестійкого пластику, має ребристе покриття, що не залишає помітних слідів від пальців та зручне на дотик. Надійно зібраний корпус не розсипиться від легких ударів та падінь.
Попри свою ємність є достатньо компактним та зручним у використанні — розміри 143 х 67.5 х 41 мм, вага: 590 грам. Батарея вашого смартфона швидко сідає? Power bank BOROFONE BJ86 можна без зайвих клопотів носити з собою та брати у будь-яку подорож. Адже він займе небагато місця у вашій сумці чи рюкзаку та дозволить на тиждень забути про пошуки розетки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 590 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 30000 mAh |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал корпуса | ABS+PC |
| Мoдель | BJ86A |
| Особенности | З ліхтарем |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
- Цена: 819 ₴







