
Зовнішній акумулятор ACEFAST M31-10000 22.5W magnetic fast charging power bank with cable Black (6974316286011)
- Готово к отправке
- Код: 6974316286011
961,25 ₴
769 ₴
Зовнішній акумулятор ACEFAST M31 має ємність 10000 мАг, 3 USB виходи з підтримкою стандарту швидкої зарядки QC 3.0/PD та підтримку функції бездротової зарядки QI для сумісних пристроїв.
Повербанк забезпечує вихідну потужність 5W / 7.5W / 10W / 15W, що дозволяє заряджати сумісні смартфони значно швидше. Ємності 10000 мАг вистачить для трьох повних зарядок смартфона.
Сумісність ACEFAST M31: смартфони, планшети, фотоапарати, електронні книжки, смарт-годинники, TWS-гарнітури тощо. Для заряджання шляхом бездротового підключення ґаджет має підтримувати стандарт QI.
Корпус виготовлений з якісного вогнестійкого пластику (PC). Надійна збірка забезпечить тривалу експлуатацію повербанка, навіть при інтенсивному використанні в екстримальних умовах.
Розміри всього 107.3 х 68.8 х 16.7 мм, вага 196 грами — чудовий вибір для використання з собою як у подорожах, так і в повсякденному житті, адже батарея ґаджета може сісти в незручний момент, коли пошук розетки буде неможливим або не буде вільного часу для цього.
На корпусі є зручний LED-індикатор, що відображає рівень заряду.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 196 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Выходные интерфейсы | 2 х USB Type-C; USB Type-A; бездротовий інтерфейс |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал корпуса | PC |
| Мoдель | M31 |
| Особенности | Підтримка бездротової зарядки |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
- Цена: 769 ₴







