
Батарейка Duracell 1220 3V (1шт) (5000394030305)
- Готово к отправке
- Код: 5000394030305
186,25 ₴
149 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
-20%
+380 (98) 152-64-43
менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Спеціальні літієві батарейки типу «таблетка» Duracell CR1220 мають гарантовано довгий термін служби у ваших спеціалізованих пристроях. Для забезпечення безпеки ваших дітей вони спроектовані з упаковкою Baby Secure, яка має подвійний блістер, що важко відкрити без ножиць. Вони підходять для використання в автомобільних ключах, маленьких пультах дистанційного керування, фітнес-годинниках та інших носимих пристроях, вагах, сенсорах, медичних пристроях (глюкометрах, цифрових термометрах), спортивних пристроях (пульсометрах, велосипедних аксесуарах). З гарантією зберігання до 10 років ви можете бути впевнені, що вони будуть готові, коли вам знадобляться.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Duracell |
| Страна производитель | Бельгия |
| Типоразмер | CR1220 |
| Тип | Батарейка |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 38 mAh |
| Вес | 6 г г |
| Страна регистрации бренда | США |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Мoдель | CR1220 1PC |
| Напряжение | 3 V |
| Розміри | 12 × 12 × 2 мм |
| Химический состав | Літієва |
- Цена: 149 ₴





