
Зовнішній акумулятор HOCO Q37 Graceful 22.5W+PD20W power bank with two cables(10000mAh) Black (6942007644914)
- Готово до відправки
- Код: 6942007644914
936,25 ₴
749 ₴
HOCO Q37 Graceful 22.5W+PD20W power bank with two cables(10000mAh) Black — потужний і зручний зовнішній акумулятор для активних користувачів ґаджетів. Ємність батареї — 10 000 mAh.
Крім великої ємності акумулятора, ще одна важлива особливість моделі Q37 від HOCO — вбудовані кабелі. Тобто цей повербанк одразу готовий до використання: не потрібно купувати й потім носити при собі додаткові кабелі. Пристрій завжди цілком готовий до того, щоб поновити заряд девайсів, при чому одночасно двох.
У повербанк HOCO Q37 вбудовано:
— кабель USB-C;
— кабель Lightning.
Такий помічник стане незамінним для тих, хто користується одразу двома пристроями, які мають різні роз’єми для заряджання.
Power bank HOCO Q37 оснащений світлодіодним цифровим дисплеєм. У режимі реального часу на ньому відображається рівень заряду батареї. Пристрій виготовлений з міцного ABS-пластику й вогнестійкого полікарбонату. Має літій-полімерний акумулятор. Оснащений двома роз’ємами — USB та USB-C.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Індикація | Дисплей |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A; USB Type-C; вбудований кабель Type-C; вбудований кабель Lightning |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W+PD20 W |
| Матеріал корпусу | ABS+PC |
| Мoдель | Q37 |
| Особливості | Вбудовані кабелі |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
- Ціна: 749 ₴








