
Батарейка Duracell 1220 3V (1шт) (5000394030305)
- Готово до відправки
- Код: 5000394030305
186,25 ₴
149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
-20%
+380 (98) 152-64-43
менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спеціальні літієві батарейки типу «таблетка» Duracell CR1220 мають гарантовано довгий термін служби у ваших спеціалізованих пристроях. Для забезпечення безпеки ваших дітей вони спроектовані з упаковкою Baby Secure, яка має подвійний блістер, що важко відкрити без ножиць. Вони підходять для використання в автомобільних ключах, маленьких пультах дистанційного керування, фітнес-годинниках та інших носимих пристроях, вагах, сенсорах, медичних пристроях (глюкометрах, цифрових термометрах), спортивних пристроях (пульсометрах, велосипедних аксесуарах). З гарантією зберігання до 10 років ви можете бути впевнені, що вони будуть готові, коли вам знадобляться.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duracell |
| Країна виробник | Бельгія |
| Типорозмір | CR1220 |
| Тип | Батарейка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 38 mAh |
| Вага | 6 г г |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Мoдель | CR1220 1PC |
| Напруга | 3 V |
| Розміри | 12×12×2 мм |
| Хімічний склад | Літієва |
- Ціна: 149 ₴





