
Плойка для волосся п'ять хвиль з регулятором температури керамическая VGR HP-V-597
- Готово до відправки
- Код: HP-V-597
1 548,75 ₴
1 239 ₴
-20%
+380 (98) 152-64-43
менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плойка для волосся VGR – незамінний прилад для створення гарної зачіски. Модель складається з п'яти однакових циліндрів з порцеляновим покриттям, що забезпечує рівномірний розподіл тепла поверхнею плойки, що зручно для створення швидкого укладання. Іонізуюча дія матеріалу зберігає вологу і не пересушує пасма. Характеристики плойки для волосся VGR матеріал - Абс-пластик, турмалінова порцеляна; потужність 90 Вт; діаметр однієї плойки (хвилі) td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;} 16 мм; кількість плівок 5 шт; максимальна температура до 200 градусів. Плойка має 2 температурні режими, що дозволяє створювати легкі хвилі, або ефектні голлівудські локони. Стайлер відрізняється широкою робочою поверхнею, дає можливість робити завивку як на мокре, так і сухе волосся. Переваги щипців на 5 хвиль Швидке нагрівання за 30 секунд. Температурні режими нагрівання - 100°C; та 200°. Поворотний шнур на 360°. Високоякісне керамічне покриття підвищеної термостійкості та міцності. Ергономічний дизайн та невелика вага. Цей товар знаходиться в герметичній блістерній упаковці, тому обов'язково перевірте цілісність блістера при отриманні на пошті. У разі виявлення дефектів упаковки, будь ласка, повідомте нам одразу для заміни товару. Після порушення цілісності блістера товар не підлягає поверненню. У разі виявлення у заводських несправностей ви можете повернути або замінити його протягом 14 днів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Кількість насадок | 1 |
| Споживана потужність | 90 Вт |
| Тип | Плойки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.6 кг |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Час нагрівання до потрібної температури | 30 сек |
| Діаметр щипців | 16 мм |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.85 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
- Ціна: 1 239 ₴









